Telefon görüşme kayıtları nereden alınır

Telefon numaralarının görüşme kayıtları - Telefon numaralarına ait görüşme kayıtlarını nasıl ve nereden talep edebiliriz? Hem gsm hem de ev.
Table of contents

Ne diyeceksin savcıya nişanlım başkasıyla görüşüyor onu bi takip ettirsene mi diyeceksin? Cüleybib Nişanlına sorduğun halde söylemiyorsa nişanı boz, savcıyla falan uğraşma. Mahkeme kararı olmaksızın kimsenin görüşmeleri kayıt altına alınamaz!

Android Cihazlarda Telefon Konuşmaları Nasıl Kaydedilir?

Bu anlamda görüşme ve mesajların içerigi kayıt edilmediği için sonradan alınan kadarla dahi ögrenmek mümkün degil ancak hangi saat de kiminle görüştü kiminle mesajlaştı onlar kayıt altında ulaşılabilir. Erbaa82 Ne diyeceksin savcıya nişanlım başkasıyla görüşüyor onu bi takip ettirsene mi diyeceksin? Hayır hat benim üzerime çıkarsın bütün telefon görüşmelerini evlenicem evlilik de boşanmak kadar önemli boşanma davasında uğraşıyorlarsa bunda da uğraşacaklarını ümit ediyorum..

Penguin Hangi operatorse ordan ulasirsin diye biliyorum Operatörde sadece hangi numarayla kaçta kaç dakika görüşmüş o çıkıyor. E bul numara sorugula bakalım kimin üstüneymiş ordan varırsın bi yerlere. Olası bi olay yada suça karıştığınızda bu kayıtlar özel yetkili savcılık izniyle çıkarılır teknik polis ekibi olarak dinlenilir.

Bunun içerisinde geçen kelimeler sound finder tarzı programlarla anahtar kelime olarak aratılır örneğin bomba, ölüm direk sonuca ulaşabilir.

Sorun şuki senin benim ilişki muhabbetimiz için savcılığın böyle bir şeye izin vericeğini sanmıyorum. Ergenekoncuysan bu durumda kayıtların ortaya çıkar tıpkı büyük biraderlerin izniyle İrtica tehlikesi diye uydurma komplo olucakki anca öyle incelerler. Bunun kolay yolu var ama vermek istemiyorum konuşarak çözün yoksa göreceksin alacaksın eline silahı ohoo vebali bana. Eğer savcılıktan izin alırsan,kimlerle ne zaman kaç dakika görüştüğüne ulaşabilirsin. Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu. MelwiN Online işlemleri dene Denedim numaranın ilk birkaç rakamı çıkıyor işe yaramıyor..

E bul numara sorugula bakalım kimin üstüneymiş ordan varırsın bi yerlere numaranın hepside çıkmıyor ilk bir kaç rakamı işimi görmüyor ki aslını sorarsan bide merak ediyorum ne konuşulmuş ne anlatmışlar kimse karşıdaki birbirlerine. Geriye dönük olarak 1 yıllık görüşme kayıtları istenebilmektedir. Görüşme kaydı hangi numara, hangi numarayı ne zaman aramış, kaç dakika görüşme yapılmış başka şey, görüşme içeriği başka şeydir. Sayın Aladağ'a ve Zeytinn'e aynen katılıyorum. Suat Ergin Üye Kimliği Av.

En İyi Erkek Görüşü

Suat Ergin Geldim, geldim. Bu kadar yolu -sadece- katılmak için mi geldiniz Üstadım. Lâf aramızda, Ben de size katılıyorum. Önceden alınmış bir karar olmaksızın görüşme içeriğinin tespiti mümkün olmasa gerek en azından hukuki zeminde.

Ömer Güntay Üye Kimliği Av. Umarım diyecek kimse çıkmaz Özellikle cep telefonlarının hepsi kayıt altına alınmaktadır.

Telefon numaralarının görüşme kayıtları

Kamuoyunu meşgul eden davaları takip ediyorsanız, bilirsiniz. Hırant Dink davası hariç. Çünkü TİB, mahkemeyi tiblemiyor. Belki sizin kafanızı bu davalar meşgul ediyordur. Aslında her hukukçunun kafasını meşgul etmesi gerekir.

telefon gorusme kayitlari nasil cikarilir

Bu yasal olmayan kayıt altına alınmalar, mahkemelerde delil olarak itibar görüyor. Özetle, hepimiz dinleniyoruz Ayrıntı için daha önce açtığım -Biri Bizi Gözetliyor- başlıklı forumu okuyunuz. Ancak, gerektiğinde ortaya çıkarılıyor. Hatta traji-komik olan ise, daha önce başkalarını dinleyenleri de dinlemişler bknz Hanefi Avcı davası.

Suat Ergin Özellikle cep telefonlarının hepsi kayıt altına alınmaktadır. Bir şeyin teknik açıdan olanaklı ve "birilerinin elinde" olması ile hukukiliği arasındaki bir çatışmadır bahsettiğiniz Sayın Ergin. Ancak, malumunuz, daha önce bu yönlü bir tedbir kararı yok ise, böyle bir şeyin sunulması veya ilgili birimden istenmesi tam anlamıyla, "şecaat arz eylerken sirkatin söylemek" anlamına gelecektir.

Yazdıklarınıza ilişkin olarak, hukuka dayalı ve bağlı, çoğulcu, demokratik bir toplum ve idare diliyorum.

Savcılık kararıyla geçmiş telefon görüşmeleri içeriği çıkar mı acilll

Meslektaşlarımın ifade ettiği gibi Hakim kararı olmadıkça iletişim kayıtlarının içeriğine ulaşmak mümkün değildir. HTS kayıtlarına ise savcılık ve mahkeme kanalı ile her zaman ulaşılabilir. Sayın Ergin'in ''görüşme kaydı'' derken görüşme içeriğinden bahsettiğini zannetmiştim. Yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Yorum ve görüşlerini bildiren meslektaşlarıma saygılar.


  1. Telefon Görüşmelerinin İçeriğinin Tespiti;
  2. whatsapp takip programi;
  3. bilgisayar kontrollü devreler.

Aslında konu hakkında Sayın Ergin'in açtığı forumda: Cumhuriyet savcısı kararını derhâl hâkimin onayına sunar ve hâkim, kararını en geç yirmidört saat içinde verir. Sürenin dolması veya hâkim tarafından aksine karar verilmesi halinde tedbir Cumhuriyet savcısı tarafından derhâl kaldırılır. Kayda alma gerçekleştikten sonra bu durumun anlaşılması hâlinde, alınan kayıtlar derhâl yok edilir. Tedbir kararı en çok üç ay için verilebilir; bu süre, bir defa daha uzatılabilir.

Ancak, örgütün faaliyeti çerçevesinde işlenen suçlarla ilgili olarak gerekli görülmesi halinde, hâkim bir aydan fazla olmamak üzere sürenin müteaddit defalar uzatılmasına karar verebilir. Bu hususa ilişkin olarak verilen kararda, Tespit işlemi en çok üç ay için yapılabilir; bu süre, bir defa daha uzatılabilir. Cumhuriyet savcısı tarafından verilen kararlar yirmidört saat içinde hâkim onayına sunulur. Bu süre gerektiğinde bir defaya mahsus olmak üzere uzatılabilir. Ancak, örgütün faaliyeti çerçevesinde işlenen suçlarla ilgili olarak gerekli görülmesi halinde, hâkim bir haftadan fazla olmamak üzere sürenin müteaddit defalar uzatılmasına karar verebilir.

Telefon Görüşme Kaydı Uygulaması

Nevra Öksüz Üye Kimliği Av. Konu İçinde Arama Detaylı Arama.