Android telefon gerekli programlar

Hal böyle olunca bizde sizler için her Android telefon ve tablette bulunması gereken uygulamaları tespit ederek açıklamaları ile birlikte sizlere.
Table of contents

Türk geliştirici Emre Berk tarafından kullanıma sunulan PreInsta, iki fotoğrafı uygulamaya yüklüyorsunuz ve anonim insanlar tarafından en çok beğeniyi alan fotoğrafı Instagram 'a yüklemenizi tavsiye ediyor. Birbirine yakın 2 fotoğraf arasından hangisine karar vermeniz gerektiği sorununa çözüm bulan kusursuz bir fikir. Hem Android hem de iOS sürümleri bulunan uygulama, trap tarzı başta olmak üzere elektronik müzik severlerin ilgisini çekecektir. NOISE'u telefonunuza indirmek için buradaki bağlantıyı ziyaret edin.

Android için çok kullanışlı ses kesme ve düzenleme aracı. Timbre'ı indirmek için buraya tıklayın. Android kullanıcılarının ilgisini sonuna kadar çeken bir uygulama var sırada. Twitter 'ın resmi uygulaması artık telefonunuzu zorluyorsa ve özelliklerden de mahrum kalmak istemiyorsanız Fenix uygulaması tam size göre. Bilgisayar, tablet ve telefonla eş zamanlı olarak çalışabilen WeDo, iPhone , iPad ve Android için kullanabilir durumda ve tamamen ücretsiz. WeDo'yu indirmek için bağlantıya tıklayın.

Android kullanıcıları için çok kullanışlı bir uygulama daha. Uygulama bir nevi komut istemcisi olarak düşünülebilir.

Açılış ve kapanış uygulamalarına dayalı olarak WiFi ve Bluetooth gibi şeyleri otomatik olarak kapatıp, açmanızı sağlar. Mesela bir oyun başlattığınızda hücresel veriyi, ve WiFi'yi kapatır veya bir müzik uygulaması vb. Ayrıca zaman çizelgeleri ile de çalışır. Autoset'i Google Play'den alın. Push Bullet benzer bir sistemin Android telefonunuzla da yürümesini sağlayacak.

Telefonunuza gelen bildirimler bilgisayarınıza da iletilecek. Basit arayüzlü, ücretsiz uygulamanın çeşitli seçenekleri de bulunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere, standart uygulamanın kırpılmış bir versiyonu olan Lite; anketler, uygulama entegrasyonları, video sohbet gibi fazlalıklardan kurtularak sadece mesajlaşmaya odaklanıyor. Tabii ki, bunun karşılığında daha iyi performans alacaksınız. Eğer henüz Pocket uygulamasını kullanmadıysanız, şimdi yükleyip başlamanın tam zamanı. Üstelik bu uygulamanın sosyal topluluğu da mevcut, böylelikle başkalarının ilgisini çeken ve tavsiye ettikleri makaleleri de takip edebilirsiniz.

Daha sonraki yorumlarım için ad, soyadı, e-posta ve web sitesi bilgilerini tarayıcıya kaydet. Teknoblog Mobil Yeni Android telefonunuz için en iyi uygulamalar WhatsApp Android uygulaması yakında Resim içinde Resim desteğine kavuşacak.

2. SD Maid - Sistem temizleme aracı

Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz. Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.


  • iphone 7 yazılım yükleme nasıl yapılır.
  • revalation keylogger 4.0 indir.
  • 1. Greenify.
  • 2. PreInsta!

Türkiye İstatistik Kurumu yılı internet kullanım oranlarını açıkladı. Google Maps artık çok farklı! Apple, Amerikalı ünlü gazeteciye izin vermedi! Maç saatlerinde Scope yayını durdurulacak.

Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Android Uygulaması - spicygo.com

Facebook ve Instagram'daki o sayfalar kapatıldı. Google'da Türkiye genelinde en çok yapılan Instagram hesabınız ne kadar güvende? Gökbilimcilerin yılın en önemli gök olayları arasında gösterdiği Perseid Perse göktaşı yağmuru Son dönemlerde döviz kurunda yaşanan aşırı oynaklık firmaların plan, bütçeleme ve tahminlerini her Bulut hizmeti ne kadar güvenli.

İlk Kurulumdan Sonra Mutlaka Yüklemeniz Gereken Uygulamalar Ve Çözümler

Facebook skandal hata nedeniyle özür diledi. Aselsan tankların gücüne güç katacak. Mobil bankacılığa yönelik virüs riski KPMG yapay zekayla hizmet verecek. Sosyal ağlar kullanıcı sayıları itibariyle incelendiğinde, son bir yılın kazananı açık ara Snapchat'in kan kaybı kafaları karıştırdı.

Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken 'Google Editörün Seçimi' Ödülünü Almış 14 Uygulama

Xiaomi'den kullanıcıları için büyük sürpriz. Samsung Galaxy Note 9'un fiyatı sızdı. İşte Samsung Note 9'a dair yeni iddialar. Önümüzdeki sezonu hayranları tarafından heyecanla beklenen Football Manager , 2 Kasım Geçtiğimiz nisan ayında piyasaya sürülen God of War, 24 yıllık PlayStation tarihinin en hızlı Bir zamanların ünlü bilgisayar oyunu Snake yılan yeni nesil oyun severlerle buluşturuluyor.

Whatsapp üzerinden momo tehlikesi hızla Fifa 19'un fiyatı dudak uçuklattı. Steam bomba özelliği hizmete sundu. Fifa 19'da Ronaldo sorunu çözüldü. Dünyaca ünlü oyun uluslararası krize yol Google geçtiğimiz günlerde Android 9.

What happened?

Ancak, Samsung gibi birçok akıllı telefon Bulut platformları artık son derece yaygın. Ancak yeni bir hizmeti buluta taşımadan önce yeterli Google, Android P sürümünün yayınlanma tarihini ve yeni sürümün resmi adının Android Pie olacağını Whatsapp'dan yeni özellik geliyor. Şirketler Whatsapp için artık ücret ödeyecek. Hackerler bankadan milyonlarca dolar çaldı.