Facebook otomatik takip etmeyi engelleme

takip eti nasıl kapatabilirim. Takip Et. Yaklaşık 5 yıl önce soruldu, Begüm Sırdaş tarafından. 68 Oy · 10 Takipçi. İyi Soru. Bu Soruyu Takip Et · Paylaş. Cevaplar.
Table of contents

Güven vermeyen uygulamalara izin vermemeye özen gösterin. Bu tip bir uygulamayı farkederek sildim.

Facebook’ta “arkadaş” ile “takipçi”nin farkı nedir?

Ancak güya benim retweet ettiğim bir tweet var, onu silemiyorum. Ne yapmam gerektiği hakkında bir bilginiz var mı acaba? Tweterdamı ayarlar bolumune gireceiz yoksa tel. Ayarlar bolumune mi tweterda ayarlar bolumnde uygulamalar yok.

Facebook’ta Arkadaş Silmek Yerine 5 Alternatif - spicygo.com

Aynı sıkıntı bizdede vardı kardeşler. Şayet Windovs değilde ipat kullanıyorsanız onu malesef bende bilmiyorum bir bilen kardeşimiz varsa lütfen paylaşsın. Kendimi takip ederken bulduğum hergün onlarca yeni hesabı şikayet etmekle uğraşıyorum.


 • telefon casus program indir.
 • facebook şifre kırma virüsü.
 • avea arama geçmişi görme?
 • samsung s8+ takip etme.
 • casus yazılım silme programı türkçe.
 • cep telefonu haritadan takip.

Instagram için bir öneriniz var mı? Araçlar Kariyer Geliştirme Girişimci. Android Apple Google Uygulamalar. Dizi Gezi Hayat Müzik. E-bülten ile haberlerimiz günlük olarak mail kutunuzda!

Facebook Takipçi Nasıl Kapatılır

Burada da açıklayacağımız gibi, Facebook bu seçeneği Gizlilik Kısayolları menüsü üzerinden uygulamanın çok kolay bir yolunu sunuyor. Facebook sayfanıza gidin ve Gizlilik kısayolları butonunu ekrana getirmek için gizlilik ikonuna asma kilit şeklindeki bu ikon ekranın en üst sağında yer alıyor tıklayın. Engellemek istediğiniz kişinin adını aratın.

Aramanızla eşleşen bir liste göreceksiniz, bu listeden aradığınız kişiyi seçebilirsiniz. Halihazırda sizinle arkadaş olan ya da arkadaşlarınızla arkadaş olan herhangi birisinin listenin en başında görünmesi oldukça muhtemel. Ardından yapmanız gereken tek şey engellemek istediğiniz kişinin ya da kişilerin yanında beliren Engelle butonuna tıklamaktan ibaret.

Engellemenin ne yapacağını gösteren bir iletişim kutusu göreceksiniz. Bu kişi artık sizi ne görebilecek ne de arkadaşı olarak ekleyebilecek.


 • telefondan telefon takip etme?
 • vodafone arama engelleme iptal etme;
 • Facebook'ta otomatik oynayan videoları durdurma.
 • Facebook’ta Arkadaş Silmek Yerine 5 Alternatif;
 • iphone program yükleme hatası.
 • sms takip programı ücretsiz.
 • iphone icin film izleme programi.

Buna alternatif olarak Facebook ayrıca bu kişiyle iletişime geçip sizi rahatsız ettiğini bildirmenizi öneriyor. Bu kişiyi engellemekten memnunsanız devam etmek için Engelle butonuna tıklayın. Birisini engellediğinizde, o kişi sizin profilinize erişmeye çalışırsa sizin tarafınızdan engellendiklerini gösteren bir mesaj alacak.

Birisini engellediyseniz ve bir süre fikrinizi değiştirip onunla yeniden arkadaş olmayı istiyorsanız bu kişiye koyduğunuz engeli kaldırabilirsiniz. Şimdi bunun nasıl yapılacağını açıklayacağız, ama bir defa bunu yaptığınızda birbirinize yeniden arkadaş olarak eklemeniz gerekeceğini de belirtelim. Yeniden size erişebilmesini istediğiniz kişinin yanındaki Engellemeyi Kaldır butonuna tıklayın. Bir sonraki ekranda bir kullanıcının engellenmesini kaldırmak istediğinizi doğrulayın.

'+(!1!==a.options.tagName?a.options.tagName:a.options.Random?"Random Post":"Recent Post")+"

Bu doğrulama sizi otomatik olarak yeniden arkadaş yapmayacaktır, dolayısıyla ikinizden birisinin ilk adımı atarak diğerine bir arkadaşlık isteği göndermesi gerekiyor. Bu noktada, sonradan yeniden fikrinizi değiştirebilirsiniz diye şunu da hatırlatalım, engellemeyi kaldırdığınız birisini 48 saat boyunca yeniden engelleyemiyorsunuz.

Bu basitçe rahatsız edici olan ya da çok fazla gönderi paylaşan ama yine de arkadaş olarak kalmak istediğiniz kişilerle baş etmenin harika bir yolu.

Bu gönderinin en üst sağında yer alan aşağı doğru bakan oka tıklayın. Bu bir seçenekler menüsünü ekrana getirecektir. Hala arkadaş kalmaya devam edeceksiniz, takibi bıraktığınız kişi onların gönderilerini gizlediğinizi bilmeyecek ve siz bu kişinin profiline giderek onların neler paylaştıklarını yine görebileceksiniz.