Telefondan bilgisayar izleme

Google, akıllı telefonlar üzerinden Windows veya Mac bilgisayarlara erişim sağlamayı mümkün kıldı. Bunun için ise elinizde iki şey olması.
Table of contents

Etkinleştirme veya herhangi özelliği devre dışı bırakmak, Geçici durdurma casusluk, ya uzaktan casus yazılımları kaldırabilirsiniz. Çok yönlü uyumluluk herhangi desteklenen cihazlar ve platformlar arasında Spy App hareket etmesine olanak sağlar. Eğer herhangi bir sebeple bizim üründen memnun değilseniz 10 gün içinde, paranızın tamamını iade edeceğiz.

Ekran İzleme

Biz hiç bir kredi bilgilerini tutmayın. Biz keşfetti alma sonuçlarını anlamak, böylece SPYERA saptanamaz olması ve en düşmanca ortamlarında güvenli bir biçimde çalışmak için sıfırdan tasarlanmış. Evet, Eğer seçtiğiniz lisans uzunluğu Tek seferlik ücreti. Otomatik abonelik ödeme sırasında isteğe bağlıdır.

AeroAdmin programını kullanarak personelin izlenmesi ve kontrolü

Almak istediğiniz abonelik uzunluğu tıklayınız. Bir sonraki sayfada tüm para birimleri göreceksiniz. Evet, Eğer herhangi bir sebeple bizim üründen memnun değilseniz 10 gün içinde, paranızın tamamını iade edeceğiz. Eğer check-out sırasında Otomatik Yenileme seçeneğini etkinleştirin olmadıysa, Bir yenileme sipariş vermek gerekir. Hesaplar içinde yenilenen 3 Son kullanma tarihinden itibaren gün, yeniden yükleme gerekmez. Windows PC'de Casus Yazılım.

{{search404Captions.content404Title}}

Web Tabanlı Kontrol ve İzleme. Sessiz Sync Özelliği web hesabınıza tüm telefonun etkinlik almak SPYERA casus yazılım sessizce güvenli web hesabına tüm hedef aygıtın faaliyetlerini yükler. Uyumlu Telefonlar Çok yönlü uyumluluk herhangi desteklenen cihazlar ve platformlar arasında Spy App hareket etmesine olanak sağlar.


  1. SPYERA ile PC ve Mac bilgisayarları izlemek;
  2. casus programı yükle.
  3. telefon görüşme kayıtları nereden istenir.
  4. Bilgisayar İzleme Yazılımı | Çalışan İzleme Yazılımı | iMonitorSoft.

Para iade garantisi Eğer herhangi bir sebeple bizim üründen memnun değilseniz 10 gün içinde, paranızın tamamını iade edeceğiz. Memnuniyet garantisi Biz keşfetti alma sonuçlarını anlamak, böylece SPYERA saptanamaz olması ve en düşmanca ortamlarında güvenli bir biçimde çalışmak için sıfırdan tasarlanmış.

Bu Ödeme Bir Sefere mi Mahsus:? Nasıl para fiyatları görebilirsiniz?

Para İade Garantisi Var mı? Cihaz takip ediliyor aygıt sahibini bildirmek zorundadırlar.

Birinin bilgisayar kamerasından bağlanıp ne yaptıgını görebilirmisiniz? :)? - KizlarSoruyor

Diğer insanların SMS mesajları ve diğer telefon etkinliğini günlüğe kaydetme veya onların bilgisi olmadan başka bir kişinin telefonunda SPYERA yüklerken ülkenizde yasadışı faaliyet olarak kabul edilebilir. AeroAdmin'i indirin ve çalıştırın. Ana Kullanım İndir Satın al Destek. AeroAdmin programını kullanarak personelin izlenmesi ve kontrolü Çalışanları denetlemenin en basit yollarından biri AeroAdmin uzaktan erişim programı indirme , nasıl kullanılır. AeroAdmin, kurulum gerektirmeyen bir uygulamadır.

Yönetici bilgisayarında bağlanacağımız bilgisayar yani bilgisayarınızdan ve istemciden bağlanacağımız bilgisayar yani çalışanın bilgisayarından çalıştırılmalıdır. Program başladıktan sonra çalışmaya hazırdır.

Bilgisayarı Android Telefonla Uzaktan Kontrol Etmek

Uzaktan erişim AeroAdmin, dünyanın her yerinden internete bağlanarak bilgisayarınıza bağlanmanızı ve çalışanlarınızın bilgisayarda ne yaptığını gerçek zamanlı olarak görüntülemenizi sağlar. Ekranın görüntülenmesine ek olarak, program uzaktaki bir bilgisayarı sanki arkada olduğu gibi kontrol etmenizi sağlar.

Bu aynı zamanda işle interaktif bir şekilde etkileşimde bulunmanızı sağlar. Uzaktan kontrol imkanı çalışma anlarını çabucak çözebilirsiniz AeroAdmin'i indirin ve çalıştırın AeroAdmin'i satın Alın.

Sosyal medyanın en eğlenceli hesabı sence hangisi?

Detaylı talimat Çalışanın bilgisayarında istemci: İndirin ve çalıştırın AeroAdmin'i 2. AeroAdmin'i bir Windows hizmeti olarak başlatın.