Iphone program yükleme resimli anlatım

Bilgisayarınızdaki belirli içerikleri iOS aygıtınıza elle ekleyebilirsiniz.
Table of contents

iTunes'u kullanarak iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda içeriği elle yönetme

Bilgisayarınız iPhone telefonunuzu gördükten sonra ekranda aşağıdaki gibi bir kısım açılacak. Bu kısımdan önce program sizden eğer ilk kez iTunes kullanıyorsanız cihazınızla eşleşmek için izin isteyebilir; sürdür seçeneğine basın. Eğer aşağıdaki resimdeki ekran gelmişse, her şey yolunda demektir: Eğer bu kısımı göremiyorsanız, sol üst tarafta telefon simgesi var; ona bastığınızda da yukarıdaki ekran açılır.

Genelde otomatik olarak seçili olur ama değilse, siz seçin. Seçtikten sonra uygula veya eşzamanla veya bitti seçeneğini tıklayın.

iPhone a ücretsiz uygulamalar nasıl yüklenir? - iPhone iStanbul Özel Teknik Servis

Şimdi gelelim müzik yükleme işlemini yapmaya ki önemli olan da bu zaten sizin için. Şimdi bu ekranda yapmanız gereken tek şey, iPhone cihazınıza yüklemek istediğiniz müzikleri fareniz ile seçip, çekerek, iTunes ekranına bırakmak … İşlem bu kadar basit. Bu işlem sonrası eşzamanla ya basıyorsunuz yeni güncelleme ile birlikte otomatik eşzamanlama oluyor ama ne olur ne olmaz diyerek siz basın yine ve müzikler cihazınıza yüklenmiş oluyor.

Eğer bu ekranda müzikler konusunda hatalar alırsanız, muhtemelen mp3 dosyaları bozuktur, düzgün bir şekilde indirilmemiştir.

Apple Yazılım Güncelleştirme Rehberi IOS11 ve IOS12 Nasıl Yüklenir?

Özellikle Youtube videolarını mp3 formatına çevirenlerin sık sık müzik atarken sorun yaşadığını okudum. Sağlam MP3 dosyaları ile bu işlemleri denemeniz sizin faydanıza. Eğer daha önce yukarıdaki işlemleri yaparak iPhone cihazınıza müzik yükleme işlemi yaptıysanız, bu eş zamanlama işlemi sırasında eski müzikleriniz silinir ve yerine en son yükledikleriniz gelir. Eğer yukarıdaki işlemleri hep aynı bilgisayardan yaptıysanız ve müzik dosyaları bilgisayarınızda yine aynı klasör içindeyse sorun olmaz.

iPhone a Ücretsiz Uygulamalar Nasıl Yüklenir?

Yine de müzik yükleme işlemi sonrası kontrol etmekte fayda var. Evet bu yazımda sizlere, bilgisayarınızdaki MP3 yani müzik dosyalarını iPhone telefonunuza nasıl yüklersiniz sorusunun cevabını anlattım.

Burada iPhone telefon ve onun için yapılmış olan iTunes programından yararlandık; bir de tabii ki bilgisayar olmak zorunda… Bu MP3 yükleme işlemi için çeşitli programlarda var piyasa da ama ben Apple tarafından da onaylı olan bu işlemi sizlere anlatmak istedim. Arkadaşlar bu işin çözümü var.

İtunus unuzu açın-Store içerisinde Authorize Computer Sonra JB li ipaları yüklemek için tekrar senkron yapın yükleme gerçekleşecektir.

iPhone Müzik Yükleme (Resimli Anlatım)

Ahmet Seyidleroğlu Ziraat Mühendisi. Bhd1R Bende de aynı sorun var.

İphonedan Cydiaya girin appsnyc 3. Bende de ayni sorun vardi. Cydia ya girip http: İphone kitlendiyse home ve power tuşuna basılı tutarak kapatabilirsin açılınca muhtemelen düzelir. Msn kullanmıyorum simdeki numaraları kopyalamak için ayarlara giriceksin ordan genel kişi gibi bişey vardı sanırım oraları karıştır bulursun rehbere kopyala gibi bir seçenek var ona basınca kopyalar.

Eğer iphoneye program atamıyorsanız benim başıma geleni anlatayım itunes preferanceden devices girin ve bacup silin ve yükleyin işe yarıyor çünkü 2.