Cep telefonu arama engelleme

Çağrı almak istemediğiniz telefon numaralarını engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz numara sizi aramaya çalıştığında, telefonunuz bu çağrıyı otomatik olarak.
Table of contents

Numara engelleme

Peki, numara nasıl engellenir? İşte cep telefonunda numara engellemenin yolu Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu Konu İle İlgili Haberler. Teknoloji Skype görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Android Telefonlarda Numara Engelleme - UZMANTV

Teknoloji Youtube kanalı nasıl açılır? Teknoloji Mobil hat sorgulama nasıl yapılır? Teknoloji Linkedin'de profil silme. Açık lise kayıt tarihleri belli oldu mu?

Numara Engelleme! Telefon Numaralarını Kolayca Engelleyebileceğini Biliyor musun?

LGS nakil sonuçları ne zaman açıklanacak? Üniversite taban puanları , belli oldu mu? Okullar ne zaman açılacak?

Android Telefonlarda Numara Engelleme

KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? A'de bu haftanın indirimli ürünleri DGS sonuçlarının açıklanacağı kesin tarih belli oldu! Sanem ile Can yol ayrımında! Buradan arama ve SMS engelleme seçeneklerini kullanabilirsin. Bu engelli listesini görmek ya da düzenlemek için Rehber üzerinden de işlem yapabilirsin.

Tanımadığınız yabancı numaralar tarafından rahatsız mı ediliyorsun, Numara engelleme işlemi nasıl yapılır? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız. Ya da data hattımın.

Tabi kimseye numara verilmeyince pek arayan olmuyor. Bu aralar Yunanlılardan bir de Güney Afrika'dan pek bir çağrı alıyorum. Aramalar size ulaştığı anda bilgi verebilen Truecaller, önceki uygulamalara kıyasla daha " komple " bir çözüm sunuyor.

Android'de istenmeyen numaraları engelleme!

Bu işlevleri metin mesajlarına da getirmek isterseniz, aynı firmanın Truemessenger uygulamasını deneyebilirsiniz. Ne sebeple olursa olsun durduk yere hiç kimsenini hiç kimseyi rahatsız etme hakkı yoktur. Falanca şirketin Müşteri hizmetleri kisfesi altın da arayan telefon sapıklarını engellemek için işe yarayabilir. Bu proğramda çağrı engelleme diye bir şey var rehberiniz dışındaki bütün numaraları meşgule atıyor ve çağrı engelleme listesine kaydediyor buradanda tanımadığınız hangi numaralar sizi aramış görebiliyorsunuz üstelik hiç bir ücreti de yok.


  • Numara Engelleme - TURKCELL?
  • Numara Engelleme! Telefon Numaralarını Kolayca Engelleyebileceğini Biliyor musun? - spicygo.com!
  • Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için.
  • jailbreaksiz uygulama yükleme ios 9.1?

Lakin bunlarda varsayılan mesajlaşma uygulaması olmak istiyor ve gelen mesajlar bu program üzerinde depolanıyor. CHIP zaman zaman bilimden teknolojiye, spordan tarihe uzanan geniş bir yelpazede özel dergiler yayımlıyor. Bir sonraki sayımızın konusu sizce ne olmalı? Android'de istenmeyen numaraları engelleme!

Samsung Galaxy modellerde Numara Engelleme Yöntemi 1

Metinolmetin Ne sebeple olursa olsun durduk yere hiç kimsenini hiç kimseyi rahatsız etme hakkı yoktur. Yanıtla 3 0 Ziyaretçi Meşgule almadan arama engelleme yapan program vs. Ziyaretçi 08 Nisan Ziyaretçi Ben Avira Antivirüs'ün bloklama özelliğini kullanıyorum Yanıtla 3 0