Iphone yazılım güncelleme yapmıyor

Yazılımınızı iOS 11'e güncelleyerek iPhone, iPad ve iPod touch'ınızı her iPhone , iPad veya iPod touch'ınızı iOS 11'e güncellemek için ne yapmanız gerektiğini.
Table of contents

Hata , veya 'ü görüyorsanız bu adımları kullanın. Hata 53'ü görüyorsanız bu adımları kullanın.

iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarıyla ilgili yardım alma

Yine aynı hatayı görüyorsanız  Apple Destek bölümüne ulaşın. Hata 'i veya "Gereken kaynak bulunamıyor" iletisini görürseniz aygıtınızda yetkisiz iOS değişiklikleri   "yazılım kırma" işlemi yapılmış olabilir. Aygıtınızı iOS'in en son sürümüne geri yüklemek için  kurtarma modunu kullanın. Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin En son iTunes sürümünü edinin.

Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin

Aygıtınız geri yüklenmiyorsa ve "bilinmeyen bir hata oluştu [hata numarası]" iletisini alıyorsanız  bu adımları kullanın. Yine aynı hatayı alırsanız aşağıdaki adımları deneyin.


 1. .
 2. Güncelleme için yeterli alanın olmaması.
 3. internet ebeveyn denetimi?
 4. Güncellemeyi edinin.
 5. award keylogger türkçe indir.
 6. Yardıma mı ihtiyacınız var?.

Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin Ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için, karşılaştığınız hatayı seçin: Aygıtınızın, Apple'ın ve iTunes'un birbiriyle iletişim kurabildiğinden emin olun Hata 'i görüyorsanız iTunes gerekli yazılımı indiriyor demektir. Aşağıdaki hatalardan birini görüyorsanız bilgisayarınız Apple sunucularına ya da iPhone, iPad veya iPod touch'ınıza bağlanamıyor olabilir: Üçüncü taraf güvenlik yazılımınızı kontrol edin. Güvenlik yazılımınızı kontrol edin Hata 9'u görüyorsanız bu adımları kullanın.

iTunes ile Aranız İyi Değilse:

Hata 2, 4, 6 veya 'i görüyorsanız üçüncü taraf güvenlik yazılımınızı kontrol edin. Ardından  USB bağlantınızı kontrol edin. USB bağlantılarınızı kontrol edin Hata , veya 'ü görüyorsanız bu adımları kullanın. Her adımdan sonra yeniden deneyin: Aygıtınızla birlikte gelen USB kablosunu kullanın.

iPhone iOS Güncellemelerini Kapatma

Güncellemeyi aygıtınızda göremiyorsanız güncelleme işlemini iTunes'u kullanarak elle tamamlayabilirsiniz. Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle'ye dokunun.

Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz:. Aygıtınızı kablosuz olarak güncellemeyi denediğinizde bir hata iletisi görürseniz ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Kablosuz güncelleme için daha fazla alana ihtiyacınız varsa  iTunes'u kullanarak güncelleme yapabilir  veya aygıtınızdaki  içeriği elle silebilirsiniz.


 • İndirme işlemi uzun sürüyorsa;
 • iOS 11'e güncelleme - Apple Destek.
 • Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin.
 • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı güncelleme!
 • 'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü - Tamindir;
 • İster iTunes'u kullanarak ister kablosuz olarak güncelleyin, güncelleme işleminden sonra aygıtınızda aynı miktarda boş alan olacaktır. Bazı iOS güncellemeleri kablosuz olarak yapılamaz.

  iOS 11 güncellemesi nasıl yapılır? Fotoğraflarla anlatım

  VPN veya proxy bağlantıları aygıtınızın iOS güncelleme sunucularına bağlanmasını engelleyebilir. Bilgisayarınız, güncelleyeceğiniz iOS aygıtındaki Kişisel Erişim Noktasını kullanıyorsa güncelleme işleminden önce bilgisayarınızı farklı bir Wi-Fi ya da Ethernet ağına bağlayın. Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncellerken hata iletileri görüyorsanız yardım alın. Bir güncelleme için daha fazla alana ihtiyacınız varsa  aygıtınızdaki içeriği elle silebilirsiniz.

  Güncellemeye başlamadan önce iCloud'u veya iTunes'u kullanarak  aygıtınızın yedeklemesini oluşturun.


  • arama kaydedici nedir.
  • telefon gözetim casus kamera indir.
  • Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme!
  • iTunes ile Güncellemeyi Deneyin.
  • Güncellemeye başlamadan önce.
  • spy software android aufspüren.
  • 'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü;
  • Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle'ye dokunun. Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz: