Iphone 7 yazılım yükleme nasıl yapılır

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı kablosuz olarak veya iTunes'u kullanarak iOS' in en son sürümüne nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme'ye dokunun. İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. iOS'in.
Table of contents


 • android gps takip.
 • iPhone 7 Kurtarma Modu ve DFU Moda Nasıl Alınır - Tamindir!
 • facebook sifre kirma hacker.
 • samsung s4 uzaktan takip.
 • Güncellemeye başlamadan önce;
 • Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme.
 • mspy türkçe destek.

Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle'ye dokunun. Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz: Aygıtınızı güç kaynağına takın ve Wi-Fi ile internete bağlanın.

Iphone 7 Plus yazılım yükleme nasıl yapılır

İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. Vazgeç'e dokunursanız bir sonraki aşamada ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Şimdi güncellemek için Yükle'ye dokunun. Bu Gece Yükle'ye dokunursanız yatmadan önce iOS aygıtınızı güç kaynağına takmanız yeterlidir.

iPhone, iPad ve iPod Touch ipsw indirme:

Aygıtınız gece otomatik olarak güncellenir. Parolanızı bilmiyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Kablosuz güncelleme sırasında bir hata görürseniz veya ek alana ihtiyacınız olursa Aygıtınızı kablosuz olarak güncellemeyi denediğinizde bir hata iletisi görürseniz ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncelleme iOS aygıtınızda kablosuz olarak güncelleme yapamıyorsanız güncelleme işlemini güvendiğiniz bir bilgisayarda iTunes'u kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Bilgisayarınıza  iTunes'un en son sürümünü yükleyin. Özet'i tıklayın, ardından Güncellemeleri Denetle'yi tıklayın.

Apple iPhone Format Atma – Yazılım Yükleme – spicygo.com

İndir ve Güncelle'yi tıklayın. Bu işlemi bilgisayarınıza indirdiğiniz İtunes programı ile yapabilirsiniz. Eğer bu anlattığımız yöntemlerden birisinde sorun yaşarsanız ve güncelleme işleminden takılamalar olursa yeni yazılım için yapmanız gereken işlem şöyle; İlk olarak cihazınızın Home tuşuna basılı tutarak data kablosu ile cihazı bilgisayara bağlayınız. Daha sonra ise bilgisayar telefonunuzu tanıyacaktır ve itunes programını açınız.

Güncelleme sonrası cihazda İcloud hesabınız varsa mutlaka kullanıcı adınızı ve şifresinizi soracaktır.

Cihazınızı internete bağlayınız ve şifrenizi giriniz. Daha sonra ise ilk cihazı aldığınız gibi kurulum aşaması gelecektir.

iPhone ipsw Dosyası İndirme ve Yükleme

İlgili İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri. Apple Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası. Sadece isminizi girmenizde yeterlidir.

Spam koruması amaçlıdır ve kesinlikle paylaşılmamaktadır. Açık Öğretim Lisesine ilk defa kayıt yaptırma işlemi nasıl olur? Aşağıdaki şartları taşıyan vatandaşlarımız, Açık Öğretim Nokia Lumia Sıfırlama Nasıl Yapılır? Android cihazlarda olduğu gibi lumia model cihazlardada sıfırlama işlemi var.


 1. iPhone 7 yazılım güncellemesi nasıl yapılır?.
 2. iphone yazılım yükleme – spicygo.com.
 3. casus a nullo praestatur?
 4. samsung takip formu.